Overzicht gecertificeerde gezinshuizen


De gezinshuizen met een Keurmerk Gezinshuizen certificaat

In dit register staan alle gezinshuizen vermeld die gecertificeerd zijn volgens het kwaliteitssysteem Keurmerk Gezinshuizen.

NaamPlaatsRegister
Connect GezinshuisAlblasserdamOvergangstraject
De Olde TrambeaneSteenwijkOvergangstraject
Driestroomhuis BabberichBabberich1810150
EliJa OpvangRutten1907156
Familiehuis ‘t LingeveldElst GldOvergangstraject
Familiehuis SamSamErmeloOvergangstraject
Gezinshius EunikeErmeloOvergangstraject
Gezinshuis "Het Bolderhuis"AnnenOvergangstraject
Gezinshuis "inZet!"Bladel2001173
Gezinshuis "Mien Stea"HoltenOvergangstraject
Gezinshuis (h)Echt OpnieuwDe GlindOvergangstraject
Gezinshuis Aan BoordHoltenOvergangstraject
Gezinshuis AD37RotterdamOvergangstraject
Gezinshuis AgapéAlphen aan den RijnOvergangstraject
Gezinshuis Aldott HazLunterenOvergangstraject
Gezinshuis AndersDrontenOvergangstraject
Gezinshuis Anders HetzelfdeZeewolde2106253
Gezinshuis AnnadaalEde GldOvergangstraject
Gezinshuis AnnexusDedemsvaartOvergangstraject
Gezinshuis ApeldoornApeldoorn2104230
Gezinshuis Arnold en MarijeRotterdamOvergangstraject
Gezinshuis AzaryahStadskanaal2001175
Gezinshuis BeejoeLopikOvergangstraject
Gezinshuis BelleVelp GldOvergangstraject
Gezinshuis BergerzonBerg en TerblijtOvergangstraject
Gezinshuis BerkelstroomRekkenOvergangstraject
Gezinshuis BersamaNiekerk gem Grootegast2001172
Gezinshuis BEStZoetermeerOvergangstraject
Gezinshuis BeugenBeugen2103219
Gezinshuis Bij De BronDe GlindOvergangstraject
Gezinshuis Bij EshuisHoge HexelOvergangstraject
Gezinshuis Bij MIrjamSwalmenOvergangstraject
Gezinshuis Bij OnsOss2012196
Gezinshuis Bij ons ThuisBarneveld2106252
Gezinshuis Bloempje't HardeOvergangstraject
Gezinshuis BombusHasseltOvergangstraject
Gezinshuis BorneBorne2103218
Gezinshuis BOZZeewoldeOvergangstraject
Gezinshuis Broeks HoeveUdenOvergangstraject
Gezinshuis BuitengewoonGiessenburgOvergangstraject
Gezinshuis CaReDen DungenOvergangstraject
Gezinshuis CariConGeesteren OvOvergangstraject
Gezinshuis de ArkEexterzandvoort1912164
Gezinshuis De ArkPolsbroekOvergangstraject
Gezinshuis De BloesemWaddinxveenOvergangstraject
Gezinshuis De BontekoeAlmereOvergangstraject
Gezinshuis De BuitenboelZuidbroek1906154
Gezinshuis De CorridorBodegravenOvergangstraject
Gezinshuis De DoortochtMeppelOvergangstraject
Gezinshuis De DuizendpootDuiven1912167
Gezinshuis de Groote UlftSevenum1907155
Gezinshuis De Grote BeerZutphenOvergangstraject
Gezinshuis De HaarDe Heurne2005181
Gezinshuis de HoeksteenMelissantOvergangstraject
Gezinshuis De HovenWilpOvergangstraject
Gezinshuis De HulshofZwolleOvergangstraject
Gezinshuis De InspiratieEnschedeOvergangstraject
Gezinshuis De JellebelliesAchterveldOvergangstraject
Gezinshuis De JongOnstwedde2001168
Gezinshuis De KantelaarLichtenvoorde2012199
Gezinshuis De KnoestLeerdamOvergangstraject
Gezinshuis de Kreekrug's-Heer HendrikskinderenOvergangstraject
Gezinshuis De MaarhoeveAppingedam1912165
Gezinshuis De MorgensterRillandOvergangstraject
Gezinshuis De OmwegDeventerOvergangstraject
Gezinshuis De SalamanderOeffeltOvergangstraject
Gezinshuis De SchatkamerWierdenOvergangstraject
Gezinshuis De ScheepsbelZuidoostbeemsterOvergangstraject
Gezinshuis de SchöppeNeedeOvergangstraject
Gezinshuis De ThuishavenWognum2105241
Gezinshuis De ToekomstAkersloot190958
Gezinshuis de Veen 'Hoop'SmildeOvergangstraject
Gezinshuis De VliegerHellendoorn2104231
Gezinshuis De VlindersOost-Souburg1805128
Gezinshuis De VlindertuinMiddelstum1902151
Gezinshuis De ZandhoekSteenbergen NB1909160
Gezinshuis De Zoete InvalHoge HexelOvergangstraject
Gezinshuis De ZonnehofBergentheimOvergangstraject
Gezinshuis De ZweekhorstZevenaarOvergangstraject
Gezinshuis DeBootjesVlissingen2103227
Gezinshuis DichterbijtjeClingeOvergangstraject
Gezinshuis DikiMegenOvergangstraject
Gezinshuis DiversorioDe GlindOvergangstraject
Gezinshuis DoorzonZoetermeerOvergangstraject
Gezinshuis DromelijnAssenOvergangstraject
Gezinshuis Een nieuwe startDe Glind2102209
Gezinshuis Eigen-aardighedenDrouwen190144
Gezinshuis EigenWijsHerkenboschOvergangstraject
Gezinshuis EigenwijZZettenOvergangstraject
Gezinshuis El NoorBredaOvergangstraject
Gezinshuis ElinHaren Gn2103215
Gezinshuis EngelenburghtEde GldOvergangstraject
Gezinshuis Er en SenVarsseveld2001169
Gezinshuis EspavoEde GldOvergangstraject
Gezinshuis EvemarDe GlindOvergangstraject
Gezinshuis Exploring EducationLoenen aan de VechtOvergangstraject
Gezinshuis FairlightVriezenveenOvergangstraject
Gezinshuis Familie van WoudenbergDe GlindOvergangstraject
Gezinshuis FiloxeniaVroomshoop2104239
Gezinshuis GeholiAldtsjerkOvergangstraject
Gezinshuis GewoonhuisApeldoorn1909159
Gezinshuis GrandirMegenOvergangstraject
Gezinshuis Hakuna MatataOmmenOvergangstraject
Gezinshuis Hart voor de ZaakBergambachtOvergangstraject
Gezinshuis HartemanBarneveldOvergangstraject
Gezinshuis HeijmenEsWierdenOvergangstraject
Gezinshuis HelderCothen190957
Gezinshuis Hestia HoeveLattrop-BreklenkampOvergangstraject
Gezinshuis Het AnkerVoorthuizenOvergangstraject
Gezinshuis Het Gezin VOFHeerhugowaardOvergangstraject
Gezinshuis Het HartenpadNunspeetOvergangstraject
Gezinshuis Het NestWilpOvergangstraject
Gezinshuis het OudelandStrijen2004179
Gezinshuis Het RiekeshuisAmbt DeldenOvergangstraject
Gezinshuis Het Twentse GelukDelden2012194
Gezinshuis Het VrijstadhuisCulemborgOvergangstraject
Gezinshuis Home4youDe Glind2102210
Gezinshuis Human Horse PowerPutten2012193
Gezinshuis Ieders PlekskeDuizel1912166
Gezinshuis 'In de Buurt'MonsterOvergangstraject
Gezinshuis In de ruimteZoetermeerOvergangstraject
Gezinshuis In de WingerdWapenveld2106252
Gezinshuis In Meervoud's-GravenhageOvergangstraject
Gezinshuis JabezLoppersum1711109
Gezinshuis JalonVriezenveenOvergangstraject
Gezinshuis Janine en GuidoHooghalen2007183
Gezinshuis Jouderij GlobalVriescheloo2001170
Gezinshuis Kerkrade (Cessio B.V.)Kerkrade1906153
Gezinshuis Klein AgteveldAchterveldOvergangstraject
Gezinshuis Klim-opZwolleOvergangstraject
Gezinshuis KnuzzGoorOvergangstraject
Gezinshuis KoerselmanDen Ham OvOvergangstraject
Gezinshuis KoningshuisZoetermeerOvergangstraject
Gezinshuis KoosDeventerOvergangstraject
Gezinshuis Kracht van VerschilLeusdenOvergangstraject
Gezinshuis KroonEindhoven2101208
Gezinshuis LahayeWaddinxveen2106247
Gezinshuis LanaMill2104236
Gezinshuis LeMaMaNieuw Lekkerland2106254
Gezinshuis LentheDrouwenermondOvergangstraject
Gezinshuis LieversHoesSpijk Gn2103212
Gezinshuis LOFVriezenveenOvergangstraject
Gezinshuis LucaOnstwedde1808145
Gezinshuis LudiekBennekomOvergangstraject
Gezinshuis ManoahGouda2106255
Gezinshuis MasidoEnschedeOvergangstraject
Gezinshuis MeerplaatsBergambachtOvergangstraject
Gezinshuis Meer-ZichtZoetermeerOvergangstraject
Gezinshuis MenuchaZaandamOvergangstraject
Gezinshuis Mi Casa Su Casa's-Gravenzande1807139
Gezinshuis MIDSTKwintsheulOvergangstraject
Gezinshuis MiekeBunschoten SpakenburgOvergangstraject
Gezinshuis Mien HoeveGoesOvergangstraject
Gezinshuis Mijn SaudadeDe GlindOvergangstraject
Gezinshuis MoonAlmeloOvergangstraject
Gezinshuis MozaiekTeugeOvergangstraject
Gezinshuis NeZTDe Glind2105243
Gezinshuis Nidos CàlidosToldijk190145
Gezinshuis 'Niet zonder Lola'UtrechtOvergangstraject
Gezinshuis OfilantWoudenbergOvergangstraject
Gezinshuis Ola MundoVleutenOvergangstraject
Gezinshuis Onder de NotenboomBrandwijk1905152
Gezinshuis Onder de regenboogDriebruggenOvergangstraject
Gezinshuis OnderdewolfskapHallum2002176
Gezinshuis OostenwindBorneOvergangstraject
Gezinshuis Op StreekExloerveenOvergangstraject
Gezinshuis OutdoorElsloo Fr2101207
Gezinshuis Pa DilantiAlmereOvergangstraject
Gezinshuis PaulaEwijkOvergangstraject
Gezinshuis PitstopElsloo Fr1803022
Gezinshuis PlexatAndijkOvergangstraject
Gezinshuis PrinsRijssen1807132
Gezinshuis QuatrebrasNoordbergum2004178
Gezinshuis Reset OpvangKlazienaveenOvergangstraject
Gezinshuis RietveldVlissingen2104229
Gezinshuis Route 32BoskoopOvergangstraject
Gezinshuis RuachDedemsvaartOvergangstraject
Gezinshuis Rumah SalutFarmsum2103213
Gezinshuis RuumtezatLewedorpOvergangstraject
Gezinshuis SaasveldSaasveldOvergangstraject
Gezinshuis Samen GrootLunteren2104234
Gezinshuis Samen SterkNunspeet2101206
Gezinshuis Samen VerderDe GlindOvergangstraject
Gezinshuis SchitterVeessenOvergangstraject
Gezinshuis SelahHooglandOvergangstraject
Gezinshuis SevenNieuwlandOvergangstraject
Gezinshuis ShelterWildervank2101204
Gezinshuis Spinning wheelAlphen aan den RijnOvergangstraject
Gezinshuis Spoor 2Arnhem2103224
Gezinshuis StanvasteDrontenOvergangstraject
Gezinshuis SturingTen Boer2103214
Gezinshuis 't BakenOlstOvergangstraject
Gezinshuis 't ZwaluwnestBraamt1802016
Gezinshuis Talenten van de toekomstBuinenOvergangstraject
Gezinshuis TerbreggeRotterdamOvergangstraject
Gezinshuis TomorrowMiddelburg2103220
Gezinshuis UgchelenUgchelen2001174
Gezinshuis ValBiDamHaastrechtOvergangstraject
Gezinshuis Van den BroekVeenendaalOvergangstraject
Gezinshuis van HuevenArnhemOvergangstraject
Gezinshuis Van MeulenBeekbergenOvergangstraject
Gezinshuis Van NienesDordrechtOvergangstraject
Gezinshuis VEDAUgchelenOvergangstraject
Gezinshuis VerwonderLeekOvergangstraject
Gezinshuis Villa AhavaHoorn NHOvergangstraject
Gezinshuis Villa DaleSilvoldeOvergangstraject
Gezinshuis Villa de GaveAlmereOvergangstraject
Gezinshuis Villa MariaDen Helder1807135
Gezinshuis VOF Van ZundertErmeloOvergangstraject
Gezinshuis VosRiethovenOvergangstraject
Gezinshuis VrolijkOss2103217
Gezinshuis WageningenWageningenOvergangstraject
Gezinshuis Weesthuis.comEde Gld2106251
Gezinshuis WeversnestKekerdomOvergangstraject
Gezinshuis WijheWijheOvergangstraject
Gezinshuis Wittenberg's-HertogenboschOvergangstraject
Gezinshuis XieJeGrathemOvergangstraject
Gezinshuis YoloEijsdenOvergangstraject
Gezinshuis Youbeewell.comEde GldOvergangstraject
Gezinshuis Youth SupportAxelOvergangstraject
Gezinshuis ZaodlandAssen1910161
Gezinshuis ZeldenrustHoevelaken2001171
Gezinshuis ZieYou!Heerde2105240
Gezinshuis ZonnevosHaastrechtOvergangstraject
Gezinshuis Zorghoek 7Zelhem1801015
Gezinshuis Zuidwal 16Oldenzaal2105244
Gezinshuis ZwijnesteinStadskanaal2104237
Gezinshuis TerlouwVeenendaalOvergangstraject
Gezinskring De RederijZeistOvergangstraject
Gezinskring 't HuysBosch en DuinOvergangstraject
Het Ella huisZenderenOvergangstraject
Het Huis van de StraatDenekampOvergangstraject
Huis AppelbloesemGasselternijveenschemondOvergangstraject
Huize EllenHertme1912163
Huize KalorAmsterdamOvergangstraject
JeugdZorgBoerderij HerfteZwolleOvergangstraject
Shelterzorg B.V.Wijchen2005180
Villa BrachaApeldoornOvergangstraject
Vlinderhuis EllecomEllecom2002177
Zorgboerderij De DisselDalenOvergangstraject
House of JeremiahNootdorp2006182
Gezinshuis House2GrowZeewolde2007184
Gezinshuis SteenbeekBontebok2007185
Gezinshuis Villa LefEnschede2007186
Gezinshuis PettenFlet
De Wilp2007187
Gezinshuis HakketakGeldermalsen2010189
Gezinshuis Zorg van KasteelHeerhugowaard2010190
Gezinshuis Terug naar de ToekomstWoudrichem2010191
Gezinshuis BirdhuisLienden2104228
Gezinshuis IJsselstekDoetinchem2012192
Gezinshuis GaakeerKraggenburg2012195
Gezinshuis De WesterhofLeens2012197
Gezinshuis Bij Jisse en RiekjeOosterwolde2012198
Gezinshuis Con AmoreAalsmeer2012200
Gezinshuis MargrietUithuizen2101201
Gezinshuis OostWestDe Glind2101202
Gezinshuis de PrinsenhofLeidschendam2101203
Gezinshuis IntermezzoLeek2101205
Gezinshuis DokterUithuizen2103211
Huize JoyLuttenberg21032016
Gezinshuis Ons BakenMariënberg2103221
Gezinshuis UbuntuHeerde2103222
Gezinshuis Huub en KarinBreda2103223
Gezinshuis HemmaDruten2103225
Gezinshuis HillemansTeteringen2103226
Gezinshuis Join We CareAssen2104233
Gezinshuis De WendelHoge Hexel2104235
Gezinshuis DikasaHoogeveen2104232
Gezinshuis Ons ThuisOnstwedde2104238
Gezinshuis De PuzzelDe Glind1809147
Gezinshuis Ups & DownsAssen2105242
Gezinshuis Op Oigen WoizeOldemarkt2105246
Gezinshuis Van EschAlphen aan den Rijn2105245
Gezinshuis GentleHuissen2106256
Gezinshuis De HondsroosWinschoten2106249
Gezinshuis De GlimlachHelmond2106250