Overzicht gecertificeerde gezinshuizen


De gezinshuizen met een Keurmerk Gezinshuizen certificaat

In dit register staan alle gezinshuizen vermeld die gecertificeerd zijn volgens het kwaliteitssysteem Keurmerk Gezinshuizen.

NaamPlaatsRegister
Gezinshuis In Meervoud's-Gravenhage2111332
Gezinshuis Mi Casa Su Casa's-Gravenzande2107280
Gezinshuis de Kreekrug's-Heer Hendrikskinderen2111344
Gezinshuis Wittenberg's-HertogenboschOvergangstraject
Gezinshuis Bloempje't Harde2111341
Gezinshuis Con AmoreAalsmeer2012200
Gezinshuis De JellebelliesAchterveld2204400
Gezinshuis Klein AgteveldAchterveld2108287
Gezinshuis De ToekomstAkersloot190958
Gezinshuis AkkrumAkkrum2203389
Connect GezinshuisAlblasserdam2106268
Gezinshuis MoonAlmeloOvergangstraject
Gezinshuis Pa DilantiAlmereOvergangstraject
Gezinshuis Villa de GaveAlmereOvergangstraject
Gezinshuis AgapéAlphen aan den RijnOvergangstraject
Gezinshuis Spinning wheelAlphen aan den RijnOvergangstraject
Gezinshuis Van EschAlphen aan den Rijn2105245
Gezinshuis Het RiekeshuisAmbt Delden2112348
Huize KalorAmsterdamOvergangstraject
Gezinshuis PlexatAndijkOvergangstraject
Gezinshuis "Het Bolderhuis"Annen2109290
Gezinshuis ApeldoornApeldoorn2104230
Gezinshuis Villa BrachaApeldoornOvergangstraject
Villa BrachaApeldoorn2109302
Gezinshuis Klaas en CorrieApeldoorn 2205413
Gezinshuis Casa di RochaAppingedam2202370
Gezinshuis Spoor 2Arnhem2103224
Gezinshuis vanHuevenArnhem2106263
Gezinshuis DromelijnAssen2112346
Gezinshuis ZaodlandAssen1910161
Gezinshuis Join We CareAssen2104233
Gezinshuis Ups & DownsAssen2105242
Gezinshuis Youth SupportAxel2110319
Driestroomhuis BabberichBabberich2107276
Gezinshuis De Brug 2.0Barendrecht2204395
Gezinshuis Bij ons ThuisBarneveld2106252
Gezinshuis HartemanBarneveld2109291
Gezinshuis Van MeulenBeekbergenOvergangstraject
Gezinshuis LudiekBennekom2111323
Gezinshuis BergerzonBerg en Terblijt2112356
Gezinshuis Hart voor de ZaakBergambacht2202379
Gezinshuis MeerplaatsBergambacht2111338
Gezinshuis De ZonnehofBergentheim2203381
Gezinshuis BeugenBeugen2103219
Gezinshuis ZorgzaamheidBiddinghuizen2106260
Gezinshuis "inZet!"Bladel2001173
Grip JeugdhulpBleiswijk2201362
Gezinshuis De CorridorBodegraven2203392
Gezinshuis De DoorgangBodegraven2203393
Gezinshuis SteenbeekBontebok2007185
Gezinshuis BorneBorne2103218
Gezinshuis OostenwindBorne2111343
Gezinskring 't HuysBosch en Duin2205404
Gezinshuis Route 32BoskoopOvergangstraject
Gezinshuis 't ZwaluwnestBraamt2201364
Gezinshuis Onder de NotenboomBrandwijk1905152
Gezinshuis Huub en KarinBreda2103223
Gezinshuis ViouBreda2109312
Gezinshuis Talenten van de toekomstBuinen2109305
Gezinshuis DichterbijtjeClinge2201366
Gezinshuis Het VrijstadhuisCulemborg2205407
Zorgboerderij De DisselDalen2111331
Gezinshuis (h)Echt OpnieuwDe GlindOvergangstraject
Gezinshuis Bij De BronDe GlindOvergangstraject
Gezinshuis DiversorioDe Glind2108286
Gezinshuis Een nieuwe startDe Glind2102209
Gezinshuis EvemarDe Glind2112355
Gezinshuis Familie van WoudenbergDe Glind2107274
Gezinshuis Home4youDe Glind2102210
Gezinshuis NeZTDe Glind2105243
Gezinshuis Samen VerderDe Glind2107279
Gezinshuis OostWestDe Glind2101202
Gezinshuis De HaarDe Heurne2005181
Gezinshuis PettenFlet
De Wilp2007187
Gezinshuis RuachDedemsvaart2203386
Gezinshuis Het Twentse GelukDelden2012194
Gezinshuis KoerselmanDen Ham OvOvergangstraject
Gezinshuis De OmwegDeventer2106258
Gezinshuis Huize BakkerDoetichem2201367
Gezinshuis Onder de regenboogDriebruggen2109292
Gezinshuis AndersDrontenOvergangstraject
Gezinshuis StanvasteDronten2206419
Gezinshuis Eigen-aardighedenDrouwen2110317
Gezinshuis LentheDrouwenermond2109310
Gezinshuis HemmaDruten2103225
Gezinshuis De DuizendpootDuiven1912167
Gezinshuis Ieders PlekskeDuizel1912166
Gezinshuis Gewoon SamenEde2111327
Gezinshuis AnnadaalEde GldOvergangstraject
Gezinshuis EngelenburghtEde Gld2203382
Gezinshuis EspavoEde Gld2205406
Gezinshuis Weesthuis.comEde Gld2106251
Gezinshuis Youbeewell.comEde Gld2109309
Gezinshuis 10-siteEderveen2203380
Gezinshuis YoloEijsdenOvergangstraject
Gezinshuis KroonEindhoven2101208
Gezinshuis OutdoorElsloo Fr2101207
Gezinshuis De InspiratieEnschede2205412
Gezinshuis MasidoEnschede2202375
Gezinshuis Villa LefEnschede2007186
Gezinshuis Het EnterhuisEnter2106266
Gezinshuis PrinsEnter2112357
Familiehuis SamSamErmeloOvergangstraject
Gezinshius EunikeErmelo2112350
Gezinshuis Jij & IkEsch2109303
Gezinshuis PaulaEwijkOvergangstraject
Gezinshuis Rumah SalutFarmsum2103213
Huis AppelbloesemGasselternijveenschemond2106262
Gezinshuis SerendipityGasselternijveenschemond2109295
Gezinshuis CariConGeesteren Ov2110314
Gezinshuis HakketakGeldermalsen2010189
Gezinshuis ToetenelGendt2112354
Gezinshuis BuitengewoonGiessenburg2112345
Gezinshuis Mien HoeveGoesOvergangstraject
Gezinshuis KnuzzGoor2202371
Gezinshuis ERbijGorinchem2106259
Gezinshuis AchterummeGorssel2205408
Gezinshuis ManoahGouda2106255
Gezinshuis XieJeGrathemOvergangstraject
Gezinshuis De Voortse HoeveGroeningen2206420
Gezinshuis Huize PippelGroningen2205410
Gezinshuis ValBiDamHaastrecht2111329
Gezinshuis ZonnevosHaastrecht2106257
Gezinshuis OnderdewolfskapHallum2002176
Gezinshuis ElinHaren Gn2103215
Gezinshuis BombusHasselt2111337
Gezinshuis JoppeHattem2109307
Gezinshuis ZieYou!Heerde2105240
Gezinshuis UbuntuHeerde2103222
Gezinshuis Zorg van KasteelHeerhugowaard2010190
Gezinshuis De VliegerHellendoorn2104231
Gezinshuis De GlimlachHelmond2106250
Gezinshuis EigenWijsHerkenboschOvergangstraject
Gezinshuis GrandirHerpen 2112359
Huize EllenHertme1912163
Gezinshuis ZeldenrustHoevelaken2001171
Gezinshuis Bij EshuisHoge Hexel2202374
Gezinshuis De Zoete InvalHoge Hexel2107273
Gezinshuis De WendelHoge Hexel2104235
Gezinshuis "Mien Stea"Holten2109298
Gezinshuis Aan BoordHolten2109300
Gezinshuis DikasaHoogeveen2104232
Gezinshuis Janine en GuidoHooghalen2007183
Gezinshuis SelahHoogland2107272
Gezinshuis Villa AhavaHoorn NH2107271
Gezinshuis GlunderHorn2203387
Gezinshuis GentleHuissen2106256
Gezinshuis WeversnestKekerdomOvergangstraject
Gezinshuis KINDnessKerkdriel2111326
Gezinshuis Kerkrade (Cessio B.V.)Kerkrade1906153
Gezinshuis Reset OpvangKlazienaveen2106261
Gezinshuis BirdhuisKootwijkerbroek2104228
Gezinshuis MatanaKootwijkerbroek2110320
Gezinshuis GaakeerKraggenburg2012195
Gezinshuis de 6 sterrenKrimpen a/d Lek2206421
Gezinshuis Hestia HoeveLattrop-BreklenkampOvergangstraject
Gezinshuis VerwonderLeek2109308
Gezinshuis IntermezzoLeek2101205
Gezinshuis GroningenLeek2203388
Gezinshuis De WesterhofLeens2012197
Gezinshuis De KnoestLeerdam2107277
Gezinshuis de PrinsenhofLeidschendam2101203
Gezinshuis Kracht van VerschilLeusden2201363
Gezinshuis RuumtezatLewedorp2109297
Gezinshuis De KantelaarLichtenvoorde2012199
Gezinshuis InfinitoLienden2106267
Gezinshuis Exploring EducationLoenen aan de VechtOvergangstraject
Gezinshuis StamhuysLoon op Zand2112351
Gezinshuis BeejoeLopikOvergangstraject
Gezinshuis JabezLoppersum2107278
Gezinshuis Aldott HazLunteren2204399
Huize JoyLuttenberg2103216
Gezinshuis Ons BakenMariënberg2103221
Gezinshuis DikiMegenOvergangstraject
Gezinshuis D'n EikelenboschMelderslo2111333
Gezinshuis de HoeksteenMelissantOvergangstraject
Gezinshuis De DoortochtMeppel21112349
Gezinshuis TomorrowMiddelburg2103220
Gezinshuis De VlindertuinMiddelstum2109311
Gezinshuis LanaMill2104236
Gezinshuis 'In de Buurt'Monster2107270
Gezinshuis EliézerMussel2110316
Gezinshuis de SchöppeNeede2109299
Gezinshuis The Old SchoolNiekerk2107275
Gezinshuis BersamaNiekerk gem Grootegast2001172
Gezinshuis LeMaMaNieuw Lekkerland2106254
Gezinshuis Yo VivoNieuwe Pekela2106264
Gezinshuis EzriNieuwediep2108285
Gezinshuis FloresNieuwerbrug aan den Rijn2111328
Gezinshuis SevenNieuwlandOvergangstraject
Quatrebras Gezinsgericht Wonen B.V.Noordbergum2106269
Gezinshuis Het HartenpadNunspeetOvergangstraject
Gezinshuis Samen SterkNunspeet2101206
Gezinshuis De SalamanderOeffelt2112352
Gezinshuis Op Oigen WoizeOldemarkt2105246
Gezinshuis Zuidwal 16Oldenzaal2105244
Gezinshuis 't BakenOlst2110322
Gezinshuis Hakuna MatataOmmen2112358
Gezinshuis LucaOnstwedde2109293
Gezinshuis Ons ThuisOnstwedde2104238
Gezinshuis Bij Jisse en RiekjeOosterwolde2012198
Gezinshuis Bij OnsOss2012196
Gezinshuis VrolijkOss2103217
Gezinshuis De RegenboogOverberg2110313
Gezinshuis De BosbergOverloon2201365
Gezinshuis De ArkPolsbroek2112360
Gezinshuis Human Horse PowerPutten2012193
Gezinshuis RehobothRadewijk2111336
Gezinshuis ZwaluwhoeveReek 2202378
Gezinshuis Op onze BoerderijReeuwijk2203391
Gezinshuis VosRiethoven2108288
Gezinshuis De MorgensterRilland2106265
Gezinshuis De TarissingRinsumageast2109294
Gezinshuis AD37Rotterdam2202376
Gezinshuis Arnold en MarijeRotterdam2112347
Gezinshuis TerbreggeRotterdam2111325
EliJa OpvangRutten2205403
Gezinshuis SaasveldSaasveld2111330
Gezinshuis Margriet en GanglScharmer2203384
Gezinshuis de Groote UlftSevenum2206423
Gezinshuis Villa DaleSilvoldeOvergangstraject
Gezinshuis De SchaapstreekSleen2108283
Gezinshuis UniqueSleeuwijk2112353
Gezinshuis de Veen 'Hoop'Smilde2206418
Gezinshuis LieversHoesSpijk Gn2103212
Gezinshuis ZwijnesteinStadskanaal2104237
Gezinshuis De WeddeStadskanaal2202373
Gezinshuis Villa DolfijnStaphorst2203383
Gezinshuis De ZandhoekSteenbergen NB2204394
De Olde TrambeaneSteenwijk2109304
Gezinshuis het OudelandStrijen2004179
Gezinshuis Bij MirjamSwalmen2108281
Gezinshuis SturingTen Boer2103214
Gezinshuis HillemansTeteringen2103226
Gezinshuis MozaiekTeuge2109306
Gezinshuis Dromen Durven DelenTiel2202372
Gezinshuis WelthuisTilburg2202377
Gezinshuis Broeks HoeveUdenOvergangstraject
Gezinshuis HaggenburgUden2205415
Gezinshuis UgchelenUgchelen2001174
Gezinshuis VEDAUgchelenOvergangstraject
Gezinshuis DokterUithuizen2103211
Gezinshuis 'Niet zonder Lola'Utrecht2110321
Gezinshuis Er en SenVarsseveld2112361
Gezinshuis De MusVeendam2110318
Gezinshuis Van den BroekVeenendaal2203385
Gezinshuis TerlouwVeenendaalOvergangstraject
Gezinshuis De BotterbloemVeeningen2202369
Gezinshuis SchitterVeessen2108289
Gezinshuis BelleVelp GldOvergangstraject
Gezinshuis KamaVlagtwedde2205402
Gezinshuis Ola MundoVleutenOvergangstraject
Gezinshuis DeBootjesVlissingen2103227
Gezinshuis RietveldVlissingen2104229
Gezinshuis AlasVoorhout2111334
Gezinshuis Het AnkerVoorthuizen2109301
Gezinshuis De StamplaatsVoorthuizen2108282
Gezinshuis BleijvoortVoorthuizen2204398
Gezinshuis Jouderij GlobalVriescheloo2001170
Gezinshuis FairlightVriezenveen2110315
Gezinshuis JalonVriezenveenOvergangstraject
Gezinshuis LOFVriezenveen2206422
Gezinshuis FiloxeniaVroomshoop2104239
Gezinshuis De BloesemWaddinxveenOvergangstraject
Gezinshuis LahayeWaddinxveen2106247
Gezinshuis WageningenWageningen2111340
Gezinshuis Het KompasWemeldinge2111339
Gezinshuis De SchatkamerWierden2205405
Gezinshuis HeijmenEsWierdenOvergangstraject
Shelterzorg B.V.Wijchen2005180
Gezinshuis WijheWijhe2111342
Gezinshuis ShelterWildervank2101204
Gezinshuis De HovenWilp2108284
Gezinshuis Het NestWilpOvergangstraject
Gezinshuis De HondsroosWinschoten2106249
Gezinshuis De ThuishavenWognum2105241
Gezinshuis OfilantWoudenbergOvergangstraject
Gezinshuis Terug naar de ToekomstWoudrichem2010191
Gezinshuis MenuchaZaandam2111324
Gezinshuis Anders HetzelfdeZeewolde2106253
Gezinshuis BOZZeewolde2205409
Gezinshuis House2GrowZeewolde2007184
Gezinskring De RederijZeistOvergangstraject
Gezinshuis Zorghoek 7Zelhem1801015
Het Ella huisZenderenOvergangstraject
Gezinshuis EigenwijZZettenOvergangstraject
Gezinshuis De ZweekhorstZevenaarOvergangstraject
Gezinshuis BEStZoetermeerOvergangstraject
Gezinshuis DoorzonZoetermeerOvergangstraject
Gezinshuis In de ruimteZoetermeerOvergangstraject
Gezinshuis KoningshuisZoetermeerOvergangstraject
Gezinshuis Meer-ZichtZoetermeer2203390
Gezinshuis De BuitenboelZuidbroek1906154
Gezinshuis De ScheepsbelZuidoostbeemster2202368
Gezinshuis De Grote BeerZutphen2204397
Gezinshuis De HulshofZwolleOvergangstraject
Gezinshuis Klim-opZwolle2111335
JeugdZorgBoerderij HerfteZwolleOvergangstraject
Gezinshuis Het KwetternestAssen2206424